BMS pro baterii Xiaomi M365

999 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte 499 bodů, které můžete proměnit na slevu při dalším nákupu. Více o věrnostním programu ZDE

S DPH

BMS (battery management system) řídící jednotka pro baterii Xiaomi M365 elektrické koloběžky.

Počet
Vyprodáno

BMS pro baterii Xiaomi M365 elektrokolobežky slouží na celkové řízení a kontrolu baterie. Kontroluje průtok proudu, nabíjení, teplotu, vyváženost jednotlivých článků baterie a podobně.

Důležité upozornění!

Všechny BMS před odesláním testujeme na zdravé baterii, aby se předešlo zaslání nefunkčního zboží. BMS napojíme na plochý konektor k BMS okruhu, bez zapojení přívodních kabelů. Při tomto připojení musí BMS blikat chvíli červeně a potom chvíli modře. Doporučujeme každému zákazníkovi před pájením a jakýmkoli zasahováním nejprve vyzkoušet tuto funkčnost a až následně pokračovat v letování a připojování kabeláže. Pokud vám při takovém prvotním testu nová BMS bliká jen červeně (bez modrého problikávání), tak chyba bude pravděpodobně jinde na baterii a ne v původní BMS. Pokud vám nová BMS nebliká vůbec, může jít buď o problém v plochém konektoru nebo také v BMS okruhu na baterii.

Zboží je možné vrátit pouze za podmínek, že nebylo do BMS zasahováno, tedy nebyly připojovány kabely pájením a podobně. Jakmile proběhne montáž, výrobek nelze vrátit.

M-1C

Parametry

Kompatibilita
Xiaomi M365

Write your review

BMS pro baterii Xiaomi M365

BMS (battery management system) řídící jednotka pro baterii Xiaomi M365 elektrické koloběžky.

Write your review

16 dalších produktů ve stejné kategorii: