Připojte se k úspěšnému byznys modelu a mějte za sebou silného partnera. Amper servis nabízí spolupráci formou franchisingu (hovorově frenčajzingu). Nyní je ten nejlepší čas naskočit už na rozjetý vlak formou franšízy a nemusíte se tak trápit s rozjížděním byznysu od nuly. Odvětví elektromobility je na velkém vzestupu tak nepromeškejte svou příležitost.

Proč spolupracovat s námi?

Amper servis je největší společnost zabývající se prodejem a servisem elektrických koloběžek a motocyklů na Slovensku a v České republice. Byli jsme vůbec první kamenný provoz specializující se na servis elektrokoloběžek (rok 2019 na Slovensku). Máme nejvíc zkušeností v daném segmentu, vyservisovali jsme již desítky tisíc zařízení a prodali více než sto tisíc dílů a doplňků.

Osvědčený obchodní vzorec zaručuje úspěch našich franšízantů. V éře velké konkurenceschopnosti je dosažení úspěchu velmi obtížné. Zveme vás, abychom v rámci franšízy společně určili trendy na trhu služeb elektromobility.

Silná značka na trhu

Vybudované silné jméno na trhu je jeden z nejdůležitějších aspektů úspěšného podnikání. Amper servis můžete být i vy a to ihned!

Nízké počáteční náklady

Vaše počáteční investice bude nižší než kdybyste vstupovali na trh na vlastní pěst.

Bezkonkurenční ceny dílů a doplňků

Díky našim obrovským každoročním objednávkám (několik tun zboží) máme u distributorů vyjednané nejlepší ceny. Nižší ceny nezískáte ani kdybyste nakupovali přímo z Číny.

Exkluzivita na produkty

Budete moci prodávat produkty (včetně některých značek koloběžek), ke kterým byste se běžně nedokázali dostat a může je prodávat jen limitované množství prodejců splňujících přísná kritéria.

Nízké flexibilní licenční poplatky

Je v našem zájmu aby se našim byznys partnerům dařilo. Licenční poplatky jsou velmi nízké a pohyblivé v závislosti jak se daří vašemu provozu (mimo sezónu i nulové).

Vzácné zkušenosti

Předáme vám mnoho užitečných zkušeností v tomto byznysu. Víme, co je důležité, co funguje, co se vyplatí a co se nevyplatí. Při startu ale i v průběhu byznysu tak získáte velmi cenné informace.

Hotový systém

Získáte přístup k našemu internímu systému správy a evidence servisů zahrnující komunikaci se zákazníky prostřednictvím sms a email notifikací.

Podpora

Získáte naši plnou podporu. Ať už budete řešit operativní problémy nebo nové nápady, se vším s námi můžete počítat.

A mnoho dalšího ...

Všechny možnosti podpory a výhod spolupráce s vámi rádi probereme na osobní schůzce.

Zavolejte nám

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte zavolat na naši infolinku

(10:00 - 17:00 hod)

+421 949 000 949

Napište nám

V případě jakýchkoli dotazů nám neváhejte napsat na náš kontaktní email

info@amperservis.cz